פסח והגדות של פסחספרי יסוד לבית היהודי

תנ"ך ופרשת שבוע

משנה ומשניות

גמרא,ירושלמי,תלמוד מבואר

מדרשים ואגדות חז"לראשונים ואחרונים על הש"ס

ספרי הלכה

שאלות ותשובות - שו"ת

מוסר

ספרי חסידות

ספרי קבלההשקפה ואמונה

הגות ומחשבת ישראל

סידורים, מחזורים,חומשים וכו'

פסיכולוגיה,קאוצ'ינג,גרפולוגיהחתונה, זוגיות ושלום ביתהיריון ולידהחינוך ילדים

שבת מועדים וזמנים

אישיםסיפורים ומשליםספרי הרב עובדיה יוסףספרי הרב מרדכי אליהוספרי הרב אבינרספרי ידיעות אחרונות ב50%

ספרי קריאה

ספרי ילדים

ספרי כיס - ובלכתך בדרךתורה ומדעאנציקלופדיות ומילוניםמתנות לבר מצווהenglish books

ספרי דברי שיר

ספרים נדירים

שונות

דיסקים ומוסיקה חסידית

תקליטורי מאגרי מידעתשמישי קדושהיודאיקהמוצרי באנר
ראשימאמריםספרי קודשקניית ספרי קודש ברשת,סיבות בעד ונגד

קניית ספרי קודש ברשת,סיבות בעד ונגד

קניית ספרי קודש ברשת, סיבות בעד ונגד

בעידן המודרני כשהרשת והאינטרנט הפכו לנחלת הכלל, כאשר המוני אנשים עושים את כל סידוריהם (כגון העברות בנקאיות, תשלומי רשויות שונים, וכו) וקניותיהם באתרים כאלה ואחרים, נשאלת השאלה האם גם רכישת ספרי קודש באינטרנט צריכה להיכלל בין יתר העסקים, האתרים והעסקאות? להלו נסקור מס' יתרונות וחסרונות:

א.      המחיר – כאשר הצרכן מבקש לרכוש מוצר, כמובן שהדבר העיקרי והחשוב שעומד לנגד עיניו זהו המחיר. ואכן אם נתבונן על המוצר מזווית המחיר- אזי נמצא שישנו יתרון ברור  לרכישה במדיה. והסיבה לכך שהתחרות באינטרנט גדולה – היא כי הכל נגיש, בלחיצת כפתור ניתן לטייל בין חנויות שונות, ולהינות מתחרות וממחירים נמוכים המתעדכנים דבר יום ביומו כתוצאה ממסחר ותחרות יומיומיים. מה שאין כן, בחנות רגילה בד"כ בכל איזור ישנה חנות אחת לאותו ענף המכירה, ואנשים בחום המתיש לא יתחילו להסתובב מחנות למשניה, לכן התחרות קטנה יותר. בנוסף הרבה אתרים באינטרנט משמשות כחנויות ורטואליות אשר בעצם אינן שוכרות מבנה / מחסן, ואינן מחזיקות מלאי, ובכך חוסכות את עלויות החזקת התקורה ואחסנת המלאי. אם נחזור לעניינו אנו ונסקור את המחירים של ספרי הקודש ברשת אזי ניווכח לראות שאכן המחירים באינטרנט יהיו זולים משמעותית מהמחיר בחנות. לרוב חנויות ימכרו את הספר במחיר הברוטו שלו הגבוה ב –כ 20% מהמחיר של אותו הספר ברשת.

 

ב.      השירות – יש לשים דגש על השירות, באינטרנט קל יותר לחפף בשירות כיוון שבעצם הלקוח או הרוכש, לרוב לא עומד מול המוכר פרונטאלית. לא אחת אנשים מספרים על ספרים שהגיעו חודשיים לאחר הזמן. לא כן 'באוצר הספרים' 'ספרי קודש', אנו מקפידים שהמשלוח יגיע בתוך 3 ימי עסקים מרגע ההזמנה, ויעידו על כך המוני לקוחות שזה אכן קורה במציאות.
במסגרת השירות יש לבחון את עניין האחריות במקרה וימצא שאחד מן הספרים פגום. אצלינו תקבלו החלפת פגומים גם אם נצטרך לשאת בעלויות המשלוח בשביל החלפת הכרך או הספר.
.

אוצר הספרים - החנות הזולה ביותר לספרי הקודש שלך! אצלינו תהנו מ: אדיבות, זריזות,שירות טוב ומחירים זולים. צלצלו והזמינו עכשיו  074-703-71-71
ספרי קודש, ספרי יהדות, ספרי קודש בזול, ספרי הרב עובדיה יוסף, חנות ספרי קודש, מכירת ספרי קודש